۰
(۰)

گاهی پیش میاید قصد داشته باشید قالب سایت را اپدیت کنید یا بخواهید هاست خود را جابه جا کنید و یا موارد دیگر… در این زمان قابلیت ریدایرکت به کمک شما می آید. نحوه کار ریدایرکت به این صورت می‌باشد، به عنوان مثال شما می‌خواهید دامنه test.com را ریدایرکت کنید بر روی سایت zoip.ir ، در این زمان قابلیت ریدایرکت را فعال کرده و از این به بعد هرزمان شخصی دامنه test.com را وارد کند به سایت zoip.ir وارد خواهد شد.

از قسمت Account Manager وارد بخش Site Redirection بشوید.

برای ساخت ریدایرکت جدید بر روی گزینه Create New Redirect کلیک کنید.

در صفحه ساخت ریدایرکت جدید گزینه های بالا را مشاهده خواهید کرد که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

Local URL Path : سورس داخلی را در این فیلد وارد کنید. این گزینه به این معنا می‌باشد شما میخواهید کاربر چه ادرسی را وارد کند تا ریدایرکت انجام شود. اگر این گزینه برابر با / باشد یعنی کاربر ادرس دامنه که test.com می‌باشد را وارد کرد ریدایرکت انجام بشود.

Redirect Type : نوع ریدایرکت با این گزینه مشخص می‌شود. ریدایرکت ۳۰۱ دائمی می‌باشد. ریدایرکت ۳۰۲ موقتی می‌باشد و ریدایرکت ۳۰۳ به معنای جایگزین شدن سایت جدید با سایت قبلی می‌باشد، یعنی به عنوان مثال سایت zoip.ir با سایت test.com جایگزینه شده است.

Destination URL : آدرس سایت مقصد را در این بخش وارد کنید. همانطور که در بالا گفته شد ادرس سایت مقصد ما zoip.ir می‌باشد. لازم به ذکر است پیشوند https:// حتما باید قبل از دامنه وارد شود.

در نهایت بر روی Create کلیک کنید تا این ریدایرکت تایید و انجام بشود.

در صورتی که قصد ارائه و فروش هاست دایرکت ادمین را دارید، می‌توانید با خرید سرور مجازی دایرکت ادمین و لایسنس دایرکت ادمین از زویپ سرور، نصب و کانفیگ‌های لازم را به کارشناسان شرکت بسپارید.

امیدواریم از این مقاله آموزشی زویپ سرور استفاده لازم را برده باشید.

چقدر این مطلب مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.