۰
(۰)

در این آموزش سعی داریم نحوه ویرایش اطلاعات تماس با ابزار Contact Information را به شما آموزش دهیم. این ابزار بسیار مهم و کاربردی میباشد. زیرا سی پنل باید بتواند با شما در تماس باشد. برای زمانیکه مثلاً اگر رمز عبور حساب شما تغییر کرد، بتواند به ایمیل شما هشداری را ارسال کند. که اگر این کار از طرف شما نبود، هر چه سریع‌تر از این اقدام مطلع شوید و از خطرات بعدی پیشگیری کنید. یا در مواقعی که منابع فضای میزبانیِ شما مثل حجم فضای میزبانی در حال اتمام است، براي شما هشداری را ارسال کند که از قطع شدن سایت جلوگیری کنید. به‌عنوان مثال اقدام به ارتقاء بسته فضای میزبانیِ خود کنید.

Contact Information

نحوه کار با Contact Information

تنها راه ارتباطی که سی‌پنل می‌تواند با شما داده باشد، همان ایمیل شماست. این ایمیل در زمان ساخت حساب سی‌پنل از ناحیه‌ی کاربری گرفته می‌شود. ولی اگر خواسته باشید این نشانی ایمیل را تغییر دهید، و یا یک حساب ایمیل دیگری را هم به آن اضافه کنید، باید طبق مراحل زیر عمل کنید. در ابتدا مطابق تصویر فوق از بخش PREFERENCES وارد قسمت Contact Information شوید. پس از ورود این بخش، در جعبه‌ی اول باید ایمیل اصلیِ خود را وارد کنید. در جعبه‌ی دوم ایمیل ثانویه‌ای را می‌بایست وارد کنید که وارد کردن آن الزامی نیست. اما برای محکم‌کاری بیشتر می‌توانید آن را هم وارد کنید. در جعبه‌ی سوم باید کد ارتباطی برای اتصال به سرویس Pushbullet را وارد کنید. که آن هم الزامی نیست.

Contact Information
در بخش دوم این صفحه، تنظیماتی برای ارسال نامه‌های هشداری وجود دارد. که به مهم‌ترین‌های آن‌ها اشاره می‌کنم.
Contact Information

مهم ترین نامه های هشداری

  • My contact email address changes: زمانی که این گزینه را فعال کنید، با تغییر نشانیِ ایمیل سی‌پنل شما به شما نامه‌ ارسال خواهد شد. هم به نشانیِ ایمیل قدیمی و هم به نشانیِ ایمیل جدید.
  • My account approaches its disk quota: زمانی که میزان مصرف فضای هاست شما از حد مشخص شده بیشتر شد، برای شما نامه ارسال خواهد کرد.
  • My account approaches its bandwidth usage limit: اگر میزان مصرف فضای میزبانی توسط نامه‌های الکترونیکی بیشتر از حد شد، برای شما نامه ارسال خواهد شد.
  • My account’s password changes: زمانی که رمز عبور شما تغییر کرد، نامه ارسال می‌گردد.
  • Someone logs in to my account: با وارد کردن شخصی به حساب شما براي شما نامه‌ای ارسال می‌گردد. برای موارد امنیتی پیشنهاد می‌شود که این گزینه را فعال کنید.
  • An external account links to my account for authentication: زمانی که سرویس‌های خارجی به حساب سی‌پنل شما دسترسی پیدا کردند، به شما ایمیل هشدار دهنده ارسال می‌شود.

پس از انجام هر کدام از تنظیمات بالا، کافی است روی دکمه‌ی Save در پایین صفحه کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره گردند.

هم اکنون که با سی پنل بیشتر آشنا شدید، می توانید جهت خرید هاست سی پنل یا مشاوره قبل از خرید با ما در ارتباط باشید.

در صورتی که قصد ارائه و فروش هاست سی‌پنل را دارید، می‌توانید با خرید سرور مجازی سی پنل و لایسنس سی‌پنل از زویپ سرور، نصب و کانفیگ‌های لازم را به کارشناسان شرکت بسپارید.

امیدواریم از این آموزش استفاده لازم را برده باشید.

چقدر این مطلب مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.