۰
(۰)

یکی از قابلیت های بسیار حیاتی دایرکت ادمین ساخت اکانت ایمیل می‌باشد و شما می‌توانید بسته به محدودیت های هاست خود تعداد اکانت های زیادی درست کنید و به دلیل وجود تعداد اکانت های بسیار زیاد، ایمیل های بسیاری نیز دریافت خواهید کرد که نیاز به پاسخگویی خواهند داشت، ما نمی‌توانیم تمام زمان خود را برای پاسخگویی به ایمیل ها بگذاریم به همین دلیل دایرکت ادمین قابلیت پاسخ دهنده خودکار را معرفی کرد تا کمی از مشکلات ما حل شود. با اینکه پاسخ دهنده خودکار بسیار حرفه ای نمی‌باشد اما راهی مناسب برای خرید زمان می‌باشد و دست شما را باز می‌گذارد تا در زمان مناسب پاسخی کامل به شخص مقابل بدهید.

نحوه کار پاسخ دهنده به این صورت می‌باشد، هر زمان شخصی برای شما ایمیل ارسال کرد یک ایمیل که توسط خود شما از قبل نوشته شده است ارسال خواهد شد، به عنوان مثال شما به ادرس ایمیل زویپ سرور یک ایمیل می‌فرستید، در جواب یک ایمیل به شما فرستاده می‌شود که درون آن متنی مانند ” ایمیل شما دریافت شد، در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد ” نوشته شده است.

از قسمت E-mail Manager به بخش Autoresponders وارد شوید.

در این صفحه بر روی گزینه Create Autoresponders کلیک کنید تا صفحه ساخت پاسخ دهنده جدید باز شود.

Responder Address : نشانی پاسخ دهنده خودکار را در این فیلد وارد کنید، این نشانی در هدر ایمیل ها نشان داده خواهد شد.

Subject Prefix : عنوان ایمیل را در این بخش وارد کنید.

Currnet -Type : نوع نوشتار این ایمیل با این گزینه مشخص خواهد شد. اگر میخواد با استفاده از html یک قالب دلخواه طراحی کنید این گزینه را برابر با Text / Html قرار بدهید و اگر می‌خواهید یک متن ساده را بنویسید این گزینه را بدون تغییر رها کنید.

Replay Frequency : فرکانس ارسال به این معنی می‌باشد، هر زمان شما دو روز به یک ایمیل پاسخ ندادید پاسخ دهنده خودکار یک ایمیل برای شخص مقال ارسال خواهد کرد.

Responder Massage : متن ایمیل ارسالی را در این قسمت بنویسید. فراموش نکنید متن ارسالی در تمامی ایمیل ها یکسان خواهد بود و تغییر نخواهد کرد. پیشنهاد می‌شود در این بخش از متن هایی مانند ” دو روز دیگر به شما پاسخ خواهم داد ” استفاده کنید.

Send a CC to : در صورتی که می‌خواهید یک کپی از هر ایمیلی که ارسال می‌شود برای صندوق ایمیل دیگری نیز ارسال شود، ادرس ایمیل دلخواه را در این فیلد وارد کنید، به عنوان مثال زمانی که شخصی ایمیلی به شما ارسال کرده است و شما این فیلد را با ادرس test@zoip.ir تنظیم کرده‌اید، ابتدا یک ایمیل با متن نوشته شده توسط شما به شخصی که ایمیل ارسال کرده فرستاده خواهد شد و سپس یک کپی از همان ایمیل به ادرس test@zoip.ir نیز ارسال خواهد شد. پس از تنظیم گزینه‌ ها بر روی گزینه Save کلیک کنید تا مراحل ساخت به اتمام برسد و این پاسخ دهنده فعال شود.

در صورتی که قصد ارائه و فروش هاست دایرکت ادمین را دارید، می‌توانید با خرید سرور مجازی دایرکت ادمین و لایسنس دایرکت ادمین از زویپ سرور، نصب و کانفیگ‌های لازم را به کارشناسان شرکت بسپارید.

امیدواریم از این مقاله آموزشی زویپ سرور استفاده لازم را برده باشید.

چقدر این مطلب مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.