۱
(۱)

بنجامین فرانکلین یک بار گفت: بسیاری ورشکست شدند زیرا سعی کردند ارزان بخرند. این جمله خیلی واضح به ما میگوید ارزان خریدن در همه جا پاسخگو نیست. به این معنا که برخی مواقع خرید های ارزان باعث خراب شدن سازه ها و دستاورد ها می‌شود. در این مقاله نیز سعی داریم ۵ دلیل مهم برای عدم خرید سرور ارزان را برای شما بازگو کنیم. با دانستن این موارد در صورتی که کسب و کار شما در مرحله مهمی است و یا استفاده های حیاتی از سرور مجازی دارید، به سمت خرید سرور های ارزان قیمت نخواهید رفت.

چرا سرور مجازی با کیفیت اجاره کنیم؟

همانطور که پیش‌تر در مقاله ۵ دلیل مهم برای استفاده از سرور گفته شد، دلایل خرید سرور مجازی می‌تواند هزینه های کمتر نسبت به سرور های فیزیکی، مقیاس پذیری بالای سرور مجازی ها و دسترسی راحت از تمامی نقاط دنیا و دیگر موارد باشد، علاوه بر این ها امروزه هر شرکت معتبری نیازمند یک وبسایت و به اصلاح یک شعبه اینترنتی می‌باشد تا برخی خدمات خود را از این طریق به مشتریان ارائه بدهد. این موضوع برای افراد اهل تکنولوژی نیز صدق می‌کند با این تفاوت که این افراد در وبسایت های خود میبایست خود را به جهانیان معرفی کنند. در صورتی که وبسایت شخصی و یا شرکتی شما بر روی سرور های ناامن و ارزان قیمت میزبانی شود، هر از گاهی می‌توانید با چهره زیبای ارور های ۵۰۰ , ۵۰۱ , ۵۰۲ , ۵۰۳ , ۵۰۴ و ارور ۵۰۹ و همچنین ارور ۵۱۱ روبرو شوید!

۵ دلیل برای عدم خرید سرور مجازی ارزان

سرور مجازی ارزان پایه ای غیرقابل اعتماد برای وبسایت شما است. پینگ بالا و سخت افزار ضعیف که در نهایت منجر به لگ و عملکرد ضعیف وبسایت خواهد شد. این موضوع در نهایت باعث رنجش خاطر بازدیدکنندگان و ترک سایت شما می‌شود. مشتریان در اولین مشاهدات کندی و لگ، به سرعت وارد وبسایت رقبا میشوند و محصول موردنظر یا سرویس موردنظر را از رقیب شما خریداری میکنند. هیچ کس برای لود و پردازش یک آیتم، ۳۰ ثانیه صبر نخواهد کرد. ما در قرن ۲۱ هستیم و بازار در دست کسانی میباشد که میتوانند حداکثر سرعت خدمات را بدون کوچکترین تاخیر و ناراحتی ارائه بدهند.

در ادامه به بیان ۵ دلیل اصلی به صورت فهرست گونه خواهیم پرداخت.

  • بخش قابل توجهی از مشتریان خود را بدلیل عدم پایداری و سرعت کند وبسایت خود از دست خواهید داد.
  • در ساعات پیک مصرف که ترافیک سایت ها به اوج میرسد، سرور شما انواع و اقسام ارور ها را به مشتریان نشان می‌دهد و این فاصله زمانی است که بیشترین تعداد خرید و سفارش انجام می‌شود.
  • در استفاده ۱۰۰ درصد از منابع سرور، ممکن است با خطای ۵۰۴ که مربوط به گیت وی تایم اوت می‌باشد، مواجه شوید.
  • عدم پشتیبانی حداقلی از اطلاعات. این مورد زمانی مهم است که داده های سایت شما آسیب دیده است و نیاز به یک بکاپ از وبسایت خود دارید.
  • عدم پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری از سرور.
سرور مجازی ارزان

۵ دلیل برای خرید سرور مجازی با کیفیت

با خرید یک سرور با کیفیت می‌توانید خیال خود را از بابت لودینگ، امنیت و این دست از موارد راحت کنید. با یک سرور با کیفیت و منابع کافی، می‌توانید به خوبی درخواست مشتریان را کنترل و پردازش کنید. وبسایتی قدرتمند با جذابیت بالا و بدون کندی و لگ داشته باشید که در نهایت منجر به افزایش مشتریان شما خواهد شد. لازم به ذکر است برای افزایش مشتریان اینترنتی نکات دیگری نیز وجود دارد اما تقویت وبسایت و داشتن یک وبسایت زیبا اولین قدم این افزایش می‌باشد.

در ادامه ۵ دلیل نیاز به سرور با کیفیت را به صورت فهرست گونه بیان خواهیم کرد.

  • تضمین آپتایم وبسایت به صورت ۲۴/۷
  • توانایی استفاده از ۱۰۰ درصد منابع سرور بدون هیچگونه مشکل و یا قطعی
  • پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری ۲۴/۷
  • بکاپ گیری صحیح و درست از اطلاعات
  • افزایش مشتریان از طریق افزایش قدرت وبسایت

اگر کسب و کار پایداری دارید که به سرور های معمولی نیاز دارد، توصیه میشود یک VPS یا یک سرور اختصاصی با کیفیت اجاره نمایید، در این صورت تضمین می‌کنید که زیر ساختی امن و پایدار با پشتیبانی ۲۴/۷ از ارائه دهنده دریافت می‌کنید.

امیدواریم از این آموزش استفاده لازم را برده باشید.

چقدر این مطلب مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد آرا: ۱

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.